Информация о товаре
| Pārklājums | Nav |
|---|---|
| Garums | 1000 mm |
| Platums | 20 mm |
| Produkta veids | Alumīnija profils |
| Zīmols | Briko |
| Augstums | 20 mm |
| Biezums | 2 mm |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Штрихкод | 502127268 |
Uzlabojiet savus DIY un būvniecības projektus ar augstas kvalitātes Briko alumīnija U-profilu. Profesionāli ražots Itālijā, šis daudzpusīgais metāla profils apvieno izturību ar gludu, modernu estētiku, padarot to par būtisku sastāvdaļu plašam pielietojumu klāstam.
Izgatavots no robusta alumīnija, šis profils ir ideāli 1000 mm garš (1 metrs), ar precīziem izmēriem: 20 mm augstumā un 20 mm platumā. Tā iespaidīgais 2 mm biezums nodrošina izcilu izturību un stabilitāti, nodrošinot uzticamu atbalstu jūsu radītajiem darbiem. Dabīgā, nepārklātā sudrabpelēkā apdare, kas redzama produkta attēlā, piedāvā tīru, mūsdienīgu izskatu, kas bez piepūles integrējas jebkurā dizaina shēmā, vienlaikus lepojoties ar izcilu dabisko korozijas izturību.
Šī Briko profila praktiskais U formas dizains paver plašas iespējas. Iedomājieties to izmantot:
- Konstruējiet izturīgas un stilīgas pasūtījuma plauktu sistēmas vai elegantus displeja rāmjus.
- Izveidojiet aizsargājošas un dekoratīvas malas paneļiem, galda virsmām vai mēbelēm.
- Nodrošiniet vieglu, bet spēcīgu atbalstu arhitektūras modeļos vai robotikas projektos.
- Pastipriniet skapju rāmjus vai izstrādājiet unikālas kanālu sistēmas dažādām instalācijām.
Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis profesionālis vai uzsākat jaunu mājas uzlabošanas projektu, Briko 20x20x2 mm alumīnija U-profils piedāvā uzticamību un estētisko pievilcību, kas jums nepieciešama. Izvēlieties itāļu meistarību pamatiem, kas izturēs laika pārbaudi.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: PROFILS KANĀLV.ALUM. 20X20X2 1M