Информация о товаре
| Garums | 2200 mm |
|---|---|
| Platums | 207 mm |
| Biezums | 14 mm |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 3.18 |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Produkta veids | Parketa dēļi |
| Zīmols | Barlinek |
| Vienību skaits iepakojumā | 7 |
| Grīdas seguma veids | Bīdāms/slīdošs |
| Savienojuma sistēma | „Click“ |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Koksnes veids | Ozols |
| Spīdums | Matēts |
| Dēļu skaits | 3 |
| Sliede | Bez sliedes |
| Piemērots apsildāmajām grīdām | Jā |
| Piemērots vannas istabai | Nē |
| Штрихкод | 502172930 |
Dēļi ir izgatavoti no dabīgā koka, tāpēc toņi var atšķirties. Dēļos ir atšķirīgs zaru skaits. Piemērots apsildāmām grīdām.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: PARKETS OZOLS 3 JOSLAS 14MM (3.188)