Информация о товаре
| Garums | 12 mm |
|---|---|
| Diametrs | 4 mm |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Produkta veids | Nerūsējošā tērauda kniedes pusapaļa galva |
| Zīmols | Haushalt |
| Kniežu materiāla biezums | 6.5 - 8.5 mm |
| Svars | 130 kg |
| Krāsas nosaukums | Nerūsējošā tērauda krās. |
| Papildus informācija | Garums: 12 mm. Diametrs: 4 mm. Kniežu materiāla biezums: 6.5 - 8.5mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 502176023 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: NERŪС.T.KНИЕДES ПУСАП.G. 4.0X12 50 ГАБ.