Информация о товаре
| Biezums | 2 mm |
|---|---|
| Diametrs | 230 mm |
| Iekšējā cauruma diametrs | 32 mm |
| Maksimālais ātrums minūtē | 6600 rpm |
| Produkta veids | Griezējdiski |
| Zīmols | Haushalt |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Diska forma | Taisns |
| Apstrādes materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Штрихкод | 502222704 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: NER.ТЭР.ГР.ДИСК.HAUSHALT 230 X 2 X 32 MM