Информация о товаре
| Kolonnu savienotājs | 1/4" |
|---|---|
| Uzgriežņu / skrūvju izmērs | 4 - 13 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 16 |
| Produkta veids | Muciņu komplekts |
| Zīmols | Okko |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Elastīgs | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Komplekts | ¼ ligzdas: 12gab: 4-13 mm. ¼ uzgalis. ¼ pagarinājums 75 mm. ¼ skrūvgriezis. ¼ plastmasas stiprinājums |
| Papildus informācija | Materiāls: Plastmasa, Metāls. Uzgriežņu / skrūvju izmērs: 4 - 13mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 501754815 |
Набор торцевых гаечных ключей 1/4 дюйма, 16 шт.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: НАБОР MUCIŅU KPL TD6000 1/4 16GB(40)