Информация о товаре
| Materiāls | Polipropilēns (PP) |
|---|---|
| Krāsa | Sarkana krās. |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP30 |
| Uzstādīšana | Uz ģipškartona, Zemapmetuma |
| Zīmols | Pawbol |
| Modelis | A.0044A |
| Vietu skaits | 1 |
| Platums | 6.8 cm |
| Augstums | 6.1 cm |
| Komplekts | Skrūves |
| Papildus informācija | Nesatur halogēnus, nesavienojami |
| Штрихкод | 502161116 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: MONT.KAST.BEZH.A.0044LA64X60MM ĢIPŠK.PL.