Информация о товаре
| Diametrs | 230 mm |
|---|---|
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Smalkums | 80 |
| Piemēroti rīki | Leņķveida smalcinātājs |
| Produkta veids | Slīpdiski |
| Zīmols | Haushalt |
| Biezums | 6 mm |
| Materiāls | Alumīnija oksīds |
| Apstrādes materiāls | Nerūsējošais tērauds, Tērauds |
| Maksimālais ātrums minūtē | 6600 rpm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| 0 € uz pakomātu | Dimanta disks Bosch, 125 mm x 22.23 mm x 5 mm |
| Parastā cena | 0 € uz pakomātu |
| Штрихкод | 502257935 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: MET. SLĪPRIPA HAUSHALT 230X6X2223 MM