ПЛИНТУСЫ АЛЮ.СПец.ДЛЯ ПОЛОВ LW30 2.79M МАТ.Ч.
€6,91
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Garums | 2790 mm |
|---|---|
| Platums | 30 mm |
| Krāsa | Brūngans krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Apdares lentes |
| Zīmols | Cezar |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Augstums | 5 mm |
| Biezums | 5 mm |
| Līstes tips | Universāla |
| Krāsas nosaukums | Šampanieša krās. |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502560272 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ПЛИНТУСЫ АЛЮ.СПец.ДЛЯ ПОЛОВ LW30 2.79M МАТ.Ч.