Информация о товаре
| Garums | 400 mm |
|---|---|
| Actiņu skaits | 3 |
| Magnētiskais stiprinājums | Nē |
| Produkta veids | Līmeņrāži |
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 0.29 kg |
| Profila svars, g/m | 293 |
| Mērījumu kļūda | ±0,50 mm/m |
| Ar rokturi | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Garums: 40 cm. Profila svars, g/m: 293. Diafragmu skaits: 3. Mērījumu kļūda: ±0,50 mm/m |
| Штрихкод | 502206741 |
{"ru":"
3 матирующих и регулирующих пузырьковых уровня.n
- n
- Длина: 400 ммn
- Точность измерений: 0,5 мм/mn
- Страна происхождения: Китайn"}
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: LĪMEŅR.3INDIKAT.HAUSHALT JYC-97C-4 400MM