Информация о товаре
| Garums | 2000 mm |
|---|---|
| Platums | 45 mm |
| Produkta veids | Kores pārsegumi |
| Zīmols | Balex Metal |
| Kolekcija | - |
| Modelis | ALZN |
| Krāsa | Sudraba krās. |
| Materiāls | Metāls |
| TOP prece | Sausais špakteles maisījums Saint-Gobain Weber LR+, izlīdzinošs, 20 kg |
| Штрихкод | 502509492 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: KORE (170) 0.45MM 2000MM ALZN