Информация о товаре
| Skrūves tips | Universāls |
|---|---|
| Garums | 60 mm |
| Galvas tips | Padziļinājumā |
| Pārklājums | Cinkots |
| Diametrs | 4 mm |
| Produkta veids | Koka skrūves |
| Zīmols | Forte Tools |
| Kolekcija | - |
| Vītnes garums | 36 mm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Galvas formas tips | Torx |
| Vienību skaits iepakojumā | 200 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 502264243 |









Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: KOKA SKRŪVES T20 4.0X60/36 ZN 200GB