Информация о товаре
| Garums | 390 mm |
|---|---|
| Platums | 160 mm |
| Tilpums | 12 l |
| Plūsmas kontrole | Jā |
| Ar manometru | Nē |
| Produkta veids | Dārza smidzinātāji |
| Zīmols | Haushalt |
| Augstums | 575 mm |
| Krāsa | Sarkana krās. |
| Materiāls | Plastmasa |
| Teleskopisks rokturis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Izmēri: 39 x 57.5 x 16 cm. Krāsa: sarkana. Materiāls: plastmasa. Smidzināšanas kontrole |
| Bīstamības paziņojumi | EUH210 Drošības datu lapa ir pieejama pēc pieprasījuma. |
| Piesardzības frāze prevencijas dēļ | P102 Sargāt no bērniem. |
| Drošības prasību apzīmējums. Uzglabāšana | P402 Glabāt sausā vietā. |
| Drošības prasību apzīmējums. Iznīcināšana | P501 Atbrīvoties no satura/ tvertnes saskaņā ar vietējiem/ reģionālajiem/ nacionālajiem/ starptautiskajiem noteikumiem. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502599886 |
Izsmidzinātājs HAUSHALT PE20515 ar aizsargapmali, regulējamu smidzinātāju un iebūvētu vārstu nodrošinās ideālu augu kopšanu. Laistiet, mitriniet, mēslojiet augus droši un ērti!
Aizsargapmale izsmidzinātāja apakšā pasargā izsmidzinātāja galveno korpusu no bojājumiem un nodrošina stabilitāti, novietojot uz nelīdzeniem virsmām.
Izsmidzinātājā iebūvētais vārsts nodrošina, ka produkts tiks izmantots augiem drošā spiedienā. Augstāka spiediena gadījumā gaiss automātiski tiek izvadīts no izsmidzinātāja.
Teleskopiskā rokturis ļauj sasniegt augstāk vai tālāk esošos augus.
Aizsargapmale izsmidzinātāja apakšā pasargā izsmidzinātāja galveno korpusu no bojājumiem un nodrošina stabilitāti, novietojot uz nelīdzeniem virsmām.
Izsmidzinātājā iebūvētais vārsts nodrošina, ka produkts tiks izmantots augiem drošā spiedienā. Augstāka spiediena gadījumā gaiss automātiski tiek izvadīts no izsmidzinātāja.
Teleskopiskā rokturis ļauj sasniegt augstāk vai tālāk esošos augus.
Šī izsmidzinātāja smidzinātājs ir regulējams – var smidzināt miglā vai straumē.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: IZSMIDZINĀTĀJS 12L HH 01-1088B/12