Информация о товаре
| Maksimālais griezes moments, Nm | 70 |
|---|---|
| Akumulatoru skaits komplektā | 2 |
| Lādētājs iekļauts | Jā |
| Produkta veids | Akumulatora skrūvgrieži-urbjmašīnas |
| Zīmols | Dewalt |
| Svars | 7.7 kg |
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 0-2000, 0-550 |
| Ātrumu skaits | 2 |
| Stobra diametrs | 13 mm |
| Maks. urbšanas diametrs kokā | 40 mm |
| Maks. urbšanas diametrs tēraudā | 13 mm |
| Maks. urbšanas diametrs betonā | 13 mm |
| Āmura režīmi | Jā |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatora tilpums | 5 Ah |
| Akumulators iekļauts komplektā | Jā |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Soma komplektā | Jā |
| Iebūvēts LED apgaismojums | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Komplektā ietilpst: triecienurbjmašīna DEWALT DCD796N, leņķa slīpmašīna DEWALT DCG405N, 2x5Ah (18V) akumulatori, akumulatoru lādētājs, DEWALT TSTAK maciņš. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| 0 € uz pakomātu | Bezvadu trieciena uzgriežņu atslēga Dewalt DCF961N-XJ, 18 V |
| Штрихкод | 502107305 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: INSTRUMENTU KPL DCK2080P2T 18V 2X5AH BL