Информация о товаре
| Diametrs | 115 mm |
|---|---|
| Biezums | 1.2 mm |
| Dimanta asmeņa tips | Pastāvīgi, Segments, Turbo |
| Produkta veids | Dimanta diski |
| Zīmols | Haushalt |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Apstrādes materiāls | Akmens, Betons, Flīzes, Granīts, Keramika, Klinkera, Marmors, Sarkanie ķieģeļi |
| Piemērots griešanai | Sauss, Slapjš |
| Vienību skaits iepakojumā | 3 |
| Maksimālais ātrums minūtē | 13000 rpm |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Piemēroti rīki | Leņķveida smalcinātājs |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Piemērots griešanai: Sauss, Slapjš. Vienību skaits: 3. Maksimālais ātrums minūtē: 12200 rpm. Griešanas ātrums: 80 m/s. Piemēroti rīki: Leņķveida smalcinātājs |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502205334 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: GRIEZĒJDISKS DIMANTA 115MM 3 GAB.