Информация о товаре
| Garums | 220 cm |
|---|---|
| Augstums | 7.5 cm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Stiprinājums | Ieskrūvēt |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | - |
| Kolekcija | SG75 |
| Biezums | 2.45 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Krāsas nosaukums | Balts krās. |
| Piemērots vannas istabai | Jā |
| Papildus informācija | Grīdlīstes tiek piestiprinātas ar dībeļiem - 000051194423. Stiprinājumi nav iekļauti komplektā. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502100116 |
Grīdlīstes piederumi:
Iekšējais stūris – 000051410756
Ārējais stūris – 000051410747
Savienojumi – 000040080261
Uzgales – 000051410765
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: GRĪDLĪSTE PVC 2,2M BALTA SG7500