Информация о товаре
| Garums | 220 cm |
|---|---|
| Augstums | 7.5 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Stiprinājums | Ieskrūvēt |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | Salag |
| Kolekcija | SG75 |
| Biezums | 2.45 cm |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Piemērots vannas istabai | Jā |
| Papildus informācija | Grīdlīstes tiek stiprinātas ar dībeļiem - 000051194423. Stiprinājumi nav iekļauti komplektācijā. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502100118 |
Grīdlīstei piemērotie piederumi:
Iekšējais stūris – 000051410758
Ārējais stūris – 000051410749
Savienojumi – 000040080263
Uzgali – 000051410788
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: GRĪDLĪSTE PVC 2,2M BALIN. OZOLS SG75I2