Информация о товаре
| Garums | 120 cm |
|---|---|
| Platums | 60 cm |
| Biezums | 0.95 cm |
| Flīžu tips | Akmens |
| Flīžu mērķis | Grīdas segumi, Kāpnes, Sienas, Terasēm |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Naos |
| Modelis | Gold |
| Formāts | 60 x 120 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.44 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Jā |
| Flīžu virsma | Matēts |
| Flīžu modelis | Marmora imitācija |
| Krāsa | Balta krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Jā |
| Izturība pret salu | Jā |
| Stikla izturības nodiluma klase | PEI4 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Spānija |
| Штрихкод | 502442874 |
FLĪZES, AKMENS Domoletti NAOS 8429178325524, 1200 MM X 600 MM
Domoletti Naos akmens flīzes ir stilīga un funkcionāla izvēle sienu un grīdas apdarei.
- Šīs akmens flīzes piešķir telpām dabisku, unikālu izskatu.
- Tās ir izgatavotas no kvalitatīviem materiāliem, kas nodrošina izturību un izturību, un ir piemērotas sienām, grīdām, kāpnēm un terasēm.
- Matētās marmora imitācijas keramikas flīzes piesaista uzmanību ar savu izsmalcinātību, un tām ir interesants marmora raksts ar zeltainiem toņiem, kas izceļ flīžu skaistumu un oriģinalitāti.
- Šīs lielās taisnstūra formas flīzes ir augstākās klases, rektificētas (ļoti gludas malas ar minimālām spraugām pēc pielīmēšanas).
- Tās ir izturīgas pret salu, un tās var droši izmantot gan iekštelpās, gan ārā.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: GR FLĪZES NAOS GOLD RECT 120X60 (1.44)