Информация о товаре
| Maksimālā slodze | 100 kg |
|---|---|
| Produkta veids | Malkas kazas |
| Zīmols | Okko |
| Garums | 80 cm |
| Platums | 81 cm |
| Augstums | 80 cm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Штрихкод | 502223453 |
Efektīvi sagatavojiet malku savam kamīnam vai malkas krāsnij ar Okko baļķu zāģēšanas statīvu. Šis zāģēšanas statīvs ir paredzēts stabilitātei un ērtam lietošanā, un tas palīdz padarīt baļķu griešanas uzdevumu vieglāk pārvaldāmu un drošāku.
Izgatavots, domājot par izturību, Okko zāģēšanas statīvs ir aprīkots ar izturīgu metāla rāmi, kas redzams tā sudrabainā apdarē. Tā stabilais dizains nodrošina uzticamu atbalsta sistēmu baļķiem, novēršot kustību darba laikā. Atbalsta sviras ir aprīkotas ar zobainām malām, nodrošinot stingru dažāda izmēra koksnes satvērienu, uzlabojot gan drošību, gan griešanas precizitāti. Šis praktiskais rīks ir būtisks papildinājums jebkurai mājai ar malkas apkures iekārtu vai tiem, kas bieži strādā ar kokmateriāliem.
- Produkta veids: Baļķu zāģēšanas statīvs
- Zīmols: Okko
- Preces numurs: 103207
- Izmēri: Aptuveni 80 cm (augstums) x 81 cm (platums) x 80 cm (garums)
- Maksimālā slodzes ietilpība: 100 kg
- Garantija: 24 mēneši privātpersonām, 12 mēneši juridiskām personām
Neatkarīgi no tā, vai griežat baļķus mājīgai ziemas ugunskuram savā namiņā vai gatavojat koksni āra lietošanai savā dārzā, Okko baļķu zāģēšanas statīvs piedāvā uzticamu risinājumu. Tā ievērojamā konstrukcija un praktiskās funkcijas ir paredzētas, lai vienkāršotu jūsu kokapstrādes uzdevumus.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: GALDS ZĀĢIM 800X810X800MM