Информация о товаре
| Garums | 90 cm |
|---|---|
| Platums | 30 cm |
| Biezums | 1.1 cm |
| Flīžu tips | Keramika |
| Flīžu mērķis | Sienas |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Halcon Ceramicas |
| Kolekcija | Tempo |
| Modelis | Nature |
| Formāts | 30 x 90 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 5 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.35 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Nē |
| Flīžu virsma | Gluds, Matēts |
| Flīžu modelis | Ar rakstu |
| Krāsas nosaukums | Bēša krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Jā |
| Izturība pret salu | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Spānija |
| Штрихкод | 502435654 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: FL SIENAS TEMPO NATURE RECT 30X90 (1.35)