ДИФФУЗИОННАЯ МЕМБРАНА TYVEK PRO+TAPE 1,5М 75М2
€128,60
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Platums | 150 cm |
|---|---|
| Svars, g/m² | 124 |
| Materiāls | Polipropilēns (PP), Politelēns (PE) |
| Produkta veids | Difūzijas plēves |
| Zīmols | Tyvek |
| Modelis | PRO+TAPE |
| Garums | 5000 cm |
| UV starojuma stabilizācija | 4 mēn |
| Daudzums spolē | 75 m² |
| Krāsa | Balta krās., Pelēka krās. |
| Slāņu skaits | 2 |
| Degšanas klase (EN 13501-1) | E |
| Temperatūras izturība | -40 - +100 °C |
| Ūdens tvaiku caurlaidība | 0.02 m |
| Stiepes izturība (garenvirzienā) | 270 N |
| Stiepes izturība (šķērsvirzienā) | 225 N |
| Izturība pret plīsumiem (naglu vietās) (garenvirzienā) | 140 N |
| Izturība pret plīsumiem (naglu vietās) (šķērsvirzienā) | 150 N |
| Izmantošana | celtniecības darbiem |
| Papildus informācija | Funkcionālā slāņa biezums 175 mkr. Izstrādājumam tiek piešķirta 15 gadu ražotāja garantija. |
| Izcelsmes valsts | Luksemburga |
| Штрихкод | 501980157 |
Благодаря уникальной технологии производства высокого качества, получается продукт с выдающимися свойствами, который полностью непромокаем для ветра и воды, но обладает высокими свойствами паропроницаемости. Продукты «Tyvek®» оснащены особенно толстым функциональным слоем, благодаря которому продукт становится прочным и устойчивым
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ДИФФУЗИОННАЯ МЕМБРАНА TYVEK PRO+TAPE 1,5М 75М2