Информация о товаре
| Garums | 1200 mm |
|---|---|
| Sānu restes skaits | 4 |
| Darba daļu materiāls | Metāls |
| Kāta materiāls | Metāls |
| Zīmols | Forte Tools |
| Produkta veids | Dakšas |
| Izmantot dakšu | Universāls |
| Modelis | FT20 |
| Svars | 1.8 kg |
| Darba platums | 19.6 cm |
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Svars: 1.8 kg. Garums: 196 - 1200mm. Darba platums: 19.6 cm. Zobu skaits: 4 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502158174 |
DAKŠA UNIVERSĀLS FORTE TOOLS FT20, 1200 MM, AR KĀTU
Šīs daudzpusīgās dakšas ir piemērotas daudziem dārza un dārza darbiem un ir neaizstājamas augsnes mīkstināšanai, irdināšanai, kompostēšanai, siena apsaimniekošanai. Dakšu ergonomiskā metāla kāts ar ērtu rokturi nodrošina pareizu, stabilu stāju darba laikā un samazina muskuļu sasprindzinājumu.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: DAKŠA FORTE TOOLS 1.2M