Информация о товаре
| Garums | 200 mm |
|---|---|
| Sānu restes skaits | 4 |
| Darba daļu materiāls | Tērauds |
| Zīmols | - |
| Produkta veids | Dakšas |
| Izmantot dakšu | Mēslojumam |
| Svars | 0.8 kg |
| Platums | 235 mm |
| Darba platums | 23.5 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Ar rokturi/kātu | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Dakša bez kāta. Garums: 20 cm. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 501783858 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ВИЛКА 4 ЗАРА F102 БЕЗ РУЧКИ