Информация о товаре
| Garums | 207 cm |
|---|---|
| Biezums | 3.2 cm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Produkta veids | Durvju aploda |
| Zīmols | - |
| Platums | 8 - 10 cm |
| Komplekts | Regulējams rāmja komplekts 80-100 MM. |
| Vienību skaits iepakojumā | 3 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ukraina |
| Штрихкод | 502554367 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: APLODE REG. 80-100MM BALTA SILK MATTSET