Информация о товаре
| Garums | 2000 mm |
|---|---|
| Platums | 20 mm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Materiāls | Putu polistirols (EPS) |
| Produkta veids | Apdares lentes |
| Zīmols | Marbet |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Augstums | 60 mm |
| Līstes tips | Griestu apdare |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Kolekcija: Energy. Izgatavots no polistirola. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 502158193 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: APDARES LĪSTE SIEN. B-42 60X20X2000 MM