Информация о товаре
| Garums | 2500 mm |
|---|---|
| Platums | 14 mm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Apdares lentes |
| Zīmols | Cezar |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Augstums | 9 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 500488045 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ALUM Профиль FG14 PUL СЕРЕБРО 2.5М (10)