Информация о товаре
| Garums | 8 mm |
|---|---|
| Diametrs | 3.2 mm |
| Materiāls | Alumīnijs, Tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Produkta veids | Alumīnija kniedes ar lielu galvu |
| Zīmols | Haushalt |
| Kniežu materiāla biezums | 1 - 3 mm |
| Krāsas nosaukums | Alumīnija krās. |
| Papildus informācija | Garums: 8 mm. Diametrs: 3.2 mm. Materiāls: alumīnijs, tērauds. Kniežu materiāla biezums: 1 - 3 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 502176012 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ALUM.KNIEDES LIEL.G. 3.2X8 50 GAB.