Информация о товаре
| Garums | 1000 mm |
|---|---|
| Platums | 13 mm |
| Krāsa | Zelta krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Savienotāj skava/lenta |
| Zīmols | Cezar |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Augstums | 1 mm |
| Līstes tips | Gala apdares grīdlīstes |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502414361 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: AL. SAV.LENTE GRĪD. T13 1M MAT.ШАМП.