Информация о товаре
| Garums | 10.1 cm |
|---|---|
| Diametrs | 6.5 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbju komplekts |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 6.3 cm |
| Urbja tips | HSS-R |
| Komplekts | 13 gabali: 1,5; 2; 2,5; 3; 3,2; 3,5; 4; 4,5; 4,5; 4,8; 5; 5,5; 6; 6,5 mm. |
| Vienību skaits iepakojumā | 13 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Montāžas veids: Taisns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 501921002 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: 13 POINTTEQ УДЛИНИТЕЛЬНЫХ БУР ИЗ МЕТАЛЛА