Информация о товаре
| Garums | 13.3 cm |
|---|---|
| Diametrs | 10 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbju komplekts |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 8.7 cm |
| Urbja tips | HSS-R |
| Komplekts | 10 gabali: 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 10 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Montāžas veids: taisne. Detaļu materiāls: metāls |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 501921000 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: 10 POINTTEQ СВЕРЛА ДЛЯ МЕТАЛЛА