Информация о товаре
| Garums | 60 m |
|---|---|
| Diametrs | 2 mm |
| Svars | 0.1 kg |
| Materiāls | Polipropilēns (PP) |
| Produkta veids | Aukla dokumentu šūšanai |
| Zīmols | Duguva |
| Krāsa | Iespējami vairāki krāsu un dizaina veidi, izvēlēti pēc nejaušības principa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Garums: 200 m. Diametrs: 2 mm. Asortimenta prece, pasūtot preci nav iespējams izvēlēties konkrētu krāsu |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Штрихкод | 500525538 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ШНУР ВИТКИ ПП MLT-FL 2MM/20 0.1KG БЕЛЫЙ