ШЛИФОВАЛЬНЫЕ ПЛИТКИ HAUSHALT M.280X230MM NR40 10G.
€1,11
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Garums | 28 cm |
|---|---|
| Platums | 23 cm |
| Smalkums | 40 |
| Piemēroti rīki | Slīpēšanas iekārtas |
| Produkta veids | Slīploksnes |
| Zīmols | Haushalt |
| Vispārējie izmēri | 28 x 23 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 10 |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502257965 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ШЛИФОВАЛЬНЫЕ ПЛИТКИ HAUSHALT M.280X230MM NR40 10G.