Информация о товаре
| Garums | 10.2 cm |
|---|---|
| Platums | 6.2 cm |
| Smalkums | 40 |
| Produkta veids | Slīploksnes |
| Zīmols | Bosch |
| Vispārējie izmēri | 10.2 x 6.2 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 10 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| 0 € uz pakomātu | Slīpēšanas disks Bosch Expert R781 Prisma Ceramic X-LOCK, 60, Ø 125 cm |
| Parastā cena | 0 € uz pakomātu |
| Штрихкод | 500913214 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ШЛИФОВАЛЬНАЯ БУМАГА P 40 PSM 16 A