ШЛИФОВАЛЬНАЯ БУМАГА AUKUDEGA 150MM GRIP K120
€3,79
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Garums | 15 cm |
|---|---|
| Platums | 10.5 cm |
| Smalkums | 120 |
| Produkta veids | Slīploksnes |
| Zīmols | Mirka |
| Vispārējie izmēri | 15 x 10.5 cm |
| Materiāls | Alumīnija oksīds |
| Putekļu sūkšanas atveru skaits | 13 |
| Vienību skaits iepakojumā | 5 |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Штрихкод | 500209620 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ШЛИФОВАЛЬНАЯ БУМАГА AUKUDEGA 150MM GRIP K120