ШАПКА.САМ 4,8Х35 ДЕРЕВО+EPMD RAL9006 10ШТ BL
€0,46
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Pašskrūvējošais tips | Ar uzgriezni |
|---|---|
| Garums | 35 mm |
| Diametrs | 4.8 mm |
| Pārklājums | Cinkots, Krāsots |
| Iespējamais materiāls | Koks |
| Produkta veids | Pašvītņojošās skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Standarts | DIN 7504K |
| Vienību skaits iepakojumā | 10 |
| Papildus informācija | Sudrabs - RAL9006. |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 502035955 |










Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ШАПКА.САМ 4,8Х35 ДЕРЕВО+EPMD RAL9006 10ШТ BL