Информация о товаре
| Paplāksnes tips | Paplatināts |
|---|---|
| Pārklājums | Cinkots |
| Krāsa | Sudraba krās. |
| Standarts | DIN 9021 |
| Produkta veids | Paplāksnes |
| Zīmols | Haushalt |
| Kolekcija | - |
| Iekšējais diametrs | 24 mm |
| Ārējais diametrs | 72 mm |
| Biezums | 5 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502206537 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ШАЙБА.ШАЙБА DIN9021 D24 ZN(50)