Информация о товаре
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
|---|---|
| Augstums | 203.5 cm |
| Platums | 84.4 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Kreisais |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Vienna |
| Modelis | - |
| Augstums ar rāmi un apmalēm | 209.4 cm |
| Platums ar rāmi un apmalēm | 94.6 cm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Rāmja materiāls | MDF |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Vērtnes virsma | Profilēts |
| Ieteicamais urbuma augstums sienā | 204 cm |
| Ieteicamais urbuma platums sienā | 84.6 cm |
| Komplekts | Komplektācijā slēdzene un eņģes. Aploda un rokturi jāiegādājas atsevišķi. |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Pieejami divi aplodu veidi atkarībā no regulējamā aploda platuma: 10-14 cm vai 14-18 cm.Saistītās preces: Vertikālais aplods 10-14 cm 000040211876,Vertikālais aplods 14-18 cm 000040211878, Horizontālais aplods 10-14 cm 000040211884,Horizontālais 14-18 cm 000040211885.. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502417061 |
- Эти белые ламинированные двери предлагают вам солидное и элегантное решение для интерьера.
- Эти двери отлично смотрятся в помещениях различных стилей, как современных, так и классических.
- Их конструкция рамного типа выделяется прочностью и долговечностью. Ширину дверей можно настроить по необходимости, от 60 до 80 см.
- Двери продаются с тремя петлями и встроенным замком – это обеспечивает дополнительную безопасность и приватность для ваших помещений.
- Эти двери являются отличным решением для придания вашим помещениям эксклюзивности, элегантности и функциональности.
- С качественными Domoletti VIENNA дверями вы придадите своему дому или офису особый шарм и комфорт с гарантированной долговечностью.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ЦЕНА DOMOLETTI VIENNA BAL.844X2035KR