Информация о товаре
| Darbības zonas garums | 3.2 mm |
|---|---|
| Diametrs | 3.2 mm |
| Montāžas veids | Pusapaļš |
| Produkta veids | Frēze |
| Zīmols | Dremel |
| Garums | 39 mm |
| Kāta diametrs | 3.2 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Apstrādes materiāls | Koks, Metāla, Plastmasas, Tērauds |
| Ar gultni | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Maks. ātrums: 30.000 apgr./min |
| Штрихкод | 500553191 |
Используется для формовки, шлифования и удаления материала. Применяется для закаленной стали, нержавеющей стали, чугуна, цветных металлов, обожженной керамики, пластика, твердых пород древесины и других твердых материалов.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ФРЕЗА 9903 D 3,2 MM