Информация о товаре
| Darbības zonas garums | 25.4 mm |
|---|---|
| Diametrs | 12.7 mm |
| Montāžas veids | Pusapaļš |
| Produkta veids | Frēze |
| Zīmols | Bosch |
| Garums | 68 mm |
| Kāta diametrs | 8 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Ar gultni | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| 0 € uz pakomātu | Koka frēze Bosch, noapaļots, 83.9 mm x 12.7 mm |
| Parastā cena | 0 € uz pakomātu |
| Штрихкод | 500030699 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ФРЕЗА ЛАМИН.AM D12,7MM L25MM ДЮЙМ 8MM