Информация о товаре
| Garums | 6.1 cm |
|---|---|
| Diametrs | 3 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| Darbības zonas garums | 3.3 cm |
| Urbja tips | HSS-G |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 500999926 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: УРБИС МЕТАЛЛУ HSS 3X61MM