Информация о товаре
| Garums | 9 cm |
|---|---|
| Diametrs | 12 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Flīzes |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Bosch |
| Kolekcija | - |
| Svars | 0.038 kg |
| Materiāls | Metāls |
| Urbšanas virziens | Urbšanas akcents |
| Piemērots urbšanai | Sauss |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Montāžas veids: taisne |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 500872453 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: УРБИС ДЛЯ СТЕКЛА ФЛИЗЕ 12X90 ММ