Информация о товаре
| Garums | 9.5 cm |
|---|---|
| Diametrs | 6 mm |
| Montāžas veids | Morzes konuss |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| Darbības zonas garums | 5.5 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| 0 € uz pakomātu | Spirālveida koka urbis Makita 3D E-07820, koks, hex, 13 mm x 40 cm |
| Parastā cena | Spirālveida koka urbis Makita D-15992, koks, hex 1/4, 6 mm x 20 cm |
| Штрихкод | 500203189 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: УРБИС ДЛЯ ДЕРЕВА 6X55X95MM D-07054