Информация о товаре
| Materiāls | Tērauds |
|---|---|
| Garums | 40 mm |
| Platums | 40 mm |
| Produkta veids | Montāžas leņķis |
| Zīmols | Arras |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Augstums | 40 mm |
| Biezums | 2 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Kaste satura iepakošanai | 100 |
| Штрихкод | 500031879 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: УГОЛЬНИК СТУРА 2X40X40X40C8