Информация о товаре
| Materiāls | Metāls |
|---|---|
| Garums | 35 mm |
| Platums | 35 mm |
| Produkta veids | Montāžas leņķis |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Sudraba krās. |
| Augstums | 130 mm |
| Biezums | 2 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Штрихкод | 500204227 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: УГОЛОК 35X35X130X2,0