Информация о товаре
| Materiāls | Galvanizēts tērauds |
|---|---|
| Garums | 40 mm |
| Platums | 40 mm |
| Produkta veids | Montāžas leņķis |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Augstums | 60 mm |
| Biezums | 2.5 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Kaste satura iepakošanai | 100 |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Штрихкод | 500484187 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: УГОЛКИ 40X40X60X2.5 ZN