Информация о товаре
| Materiāls | Galvanizēts tērauds |
|---|---|
| Garums | 105 mm |
| Platums | 105 mm |
| Produkta veids | Montāžas leņķis |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Augstums | 90 mm |
| Biezums | 3 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Kaste satura iepakošanai | 25 |
| Papildus informācija | Krāsa: Pelēka. Materiāls: Galvanizēts tērauds. Biezums: 3 mm |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 500523432 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: УГЛОВАЯ СТЯЖКА 105X105X90X3 ZN