Информация о товаре
| Garums | 1000 mm |
|---|---|
| Diametrs pirms saraušanās | 9.5 mm |
| Diametrs pēc saraušanās | 4.8 mm |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Krāsa | Melna krās. |
| Zīmols | Okko |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Saraušanās temperatūra | 120 - 200 °C |
| Izcelsmes valsts | Ungārija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 501728898 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ТРУБКА ТЕРМОУСАДОЧНАЯ RC/PBF3/8 9.5/4.8 M