Информация о товаре
| Cirvja pielietojums | Sadalīšanas |
|---|---|
| Garums | 71 cm |
| Svars | 1.5 kg |
| Darba daļu materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Produkta veids | Cirvji |
| Zīmols | Haushalt |
| Cirvja galvas svars | 1.5 kg |
| Kāta materiāls | Stikla šķiedra |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502079388 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ТЕПЛОКРАФТЕР 1.5 КГ, 71 СМ