Информация о товаре
| Cirvja pielietojums | Universāls |
|---|---|
| Garums | 47.5 cm |
| Svars | 1.12 kg |
| Darba daļu materiāls | Rūdīta tērauds |
| Produkta veids | Cirvji |
| Zīmols | Fiskars |
| Modelis | X18-S |
| Cirvja galvas svars | 0.89 kg |
| Krāsa | Melna krās., Oranža krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Asmeņi, kas izgatavoti no divkārši rūdīta kaltā tērauda |
| Izcelsmes valsts | Somija |
| Штрихкод | 502583013 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ТЕПЛОКОНВЕЙЕР LX18 1069109 FISKARS