СТУПЕНЬ ДЛЯ ЛЕСТНИЦЫ 40X300X950 ДУБ А/B МАССИВ
€31,06
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Koksnes veids | Masīva |
|---|---|
| Garums | 95 cm |
| Platums | 30 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Produkta veids | Kāpņu pakāpieni |
| Zīmols | Vigrima |
| Kvalitātes kategorija | A/B |
| Papildus informācija | Kvalitātes kategorija: A/B. Koksnes veids: Masīva |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 501710803 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: СТУПЕНЬ ДЛЯ ЛЕСТНИЦЫ 40X300X950 ДУБ А/B МАССИВ