Информация о товаре
| Materiāls | Plastmasa |
|---|---|
| Savienojumu skaits | 2 |
| Ūdens plūsmas regulators | Nē |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Laistīšanas šļūteņu savienotāji |
| Zīmols | Haushalt |
| Garums | 33 mm |
| Platums | 33 mm |
| Augstums | 55 mm |
| Savienojuma diametrs | 1/2-5/8 |
| Piemērots šļūtenes diametrs | 0.5 " |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| TOP prece | Kūdra tomātiem Biolan 55300625, 50 l |
| Parastā cena | Šļūtenes savienojums Haushalt YM5801, Ø19 mm |
| Штрихкод | 501793633 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: СОЕДИНИТЕЛЬ ШЛЮТ. YM5808E 1/2 IN